Výsledky 26. ročník – 2017

Mistrovství sokolnic 2017

Skupina A

Saňaři C – Saňaři B 1:0 Pospíšil
Hoťas Junior – Našrot 2:0 Škubica 2
Házenkáři – Saňaři C 0:3 Cének 2, Pospíšil
Saňaři B – Hoťas Junior 1:0 Horáček
Našrot – Házenkáři 0:4 Linhart 2, Kovařík 2
Saňaři C – Hoťas Junior 2:1 Lukáš, Nedělník – Hotový D.
Saňaři B – Házenkáři 4:0 Horáček 2, Gzela, Haman
Našrot – Saňaři C 2:4 Jirgala, Jílek – Nedělník 2 Odehnal, Cének
Házenkáři – Hoťas Junior 0:5 Škubica 2, Krajíček, Vespalec, Hotový D.
Našrot – Saňaři B 0:5 Gzela 2, Haman, Kubíček, Bukáček

1. Saňaři C 10:3 12 bodů
2. Saňaři B 10:1 9 bodů
3. Hoťas Junior 8:3 6 bodů
4. Házenkáři 4:12 3 body
5. Našrot 2:15 0 bodů

Skupina B

Sebranka – Saňaři A 1:1 Čáp – Havel
Rafani – Naplaveniny 0:0
Mlaďoši Saň – Sebranka 0:4 Sedláček 2, Kotouček, Sedlička M.
Saňaři A – Rafani 4:3 Krutý 2, Havel 2 – Černý 2, Skoupý
Naplaveniny – Mlaďoši Saň 6:0 Mikliš 2, Chudý 2, Hnátek, Šimonek
Sebranka – Rafani 1:0 Čáp
Saňaři A – Mlaďoši Saň 6:2 Urban 2, Luskač 2, Drda, Krutý – Luskač, Fojtů
Naplaveniny – Sebranka 0:3 Krejčí, Kotouček, Flajzar
Mlaďoši Saň – Rafani 1:4 Koniček – Martynink, Načiňák, Skoupý, Hlaváč
Naplaveniny – Saňaři A 0:4 Sekanina P. 2, Urban, Havel

1. Saňaři A 15:6 10 bodů
2. Sebranka 9:1 10 bodů
3. Rafani 7:6 4 body
4. Naplaveniny 6:7 4 body
5. Mlaďoši Saň 3:20 0 bodů

PLAY OFF Sokolnice

Čtvrtfinále

Házenkáři – Saňaři A 0:6 Urban 2, Sekanina P.2, Melka, Luskač
Saňaři C – Naplaveniny 6:0 Sekanina 3, Pospíšil, Lukáš, Zmrzlý
Sňaři B – Rafani 0:1 Skoupý
Sebranka – Hoťas Junior 2:0 Sedlička M., Flajzar

Semifinále

Saňaři A – Rafani 5:2 Havel 2, Straka, Luskač, Musil – Dobrovolný, Načiňák
Saňaři C – Sebranka 2:1 Sekanina, Cének – Flajzar

O 3. místo

Rafani – Sebranka 1:2 Skoupý – Krejčí, Kotouček

Finále

Saňaři A – Saňaři C 0:4 Rozbořil 2, Cének, Nedělník

Nejlepší střelec Jan Havel (Saňaři A)
Nejlepší golman Martin Smetana (Saňaři A)


Kinder Derby

Sokolnice – Újezd 2:11 Doležal, Sekanina – Šedivý 4, Kratochvíl 2, Životský 2, Beran S., Beran C. Furik

Kinder cup 2017

Ročníky 2009
Sokolnice A – Těšany A 3:1
Sokolnice B – Těšany B 3:2
Sokolnice A – Sokolnice B 4:4
Těšany A – Těšany B 5:1
Sokolnice A – Těšany B 7:1
Těšany A – Sokolnice B 2:1

1. Sokolnice A 14:6 7 bodů
2. Těšany A 8:5 6 bodů
3. Sokolnice B 8:8 4 body
4. Těšany B 4:15 0 bodů

Ročníky 2010
Sokolnice – Opatovice 4:2
Sokolnice – Těšany 2:2 (PK 1:2)
Těšany – Opatovice 2:1

1. Těšany 4:3 4 body
2. Sokolnice 6:4 4 body
3. Opatovice 3:6 0 bodů


Vetrán Cup 2017

Sokolnice – Q.P.CH. 0:0
Restart – Bosonohy 0:0
Grba – Sokolnice 2:0 Jeck, Šašik
Q.P.CH. – Restart 0:1 Musil
Bosonohy – Grba 3:1 Carda 2, Holomek – Čurda
Sokolnice – Restart 1:1 Luskač – Robes
Q.P.CH. – Grba 0:3 Pažitka, Šašik, Ružovič
Bosonohy – Sokolnice 3:2 Pospíšil 2, Holomek – Luskač, Král
Grba – Restart 2:1 Šašik, Ružovič – Strava
Bosonohy – Q.P.CH. 2:0 Nemecz, Carda

1. Bosonohy 8:3 10 bodů
2. Grba 8:4 9 bodů
3. Restart 3:3 5 bodů
4. Sokolnice 3:6 2 body
5. Q.P.CH. 0:6 1 bod

Nejlepší brankář: Valík (Bosonohy)
Nejlepší střelec: Šašík (Grba)


SAŇAŘ CUP

Skupina A

SK Měnín – Hoťas Team 5:1 Dohnálek 2, Skoupý, Slováček, Chýla – Krejčí
FFT Vinohrady – Sněženky 5:1 Kaňa 3, Zouhar, Čihák – Latýn
Troubsko – SK Měnín 4:2 Kubíček 2, Koláček, Procházka – Slováček, Gold
Hoťas Team – FFT Vinohrady 0:3 Kaňa, Borýsek, Sedlák
Sněženky – Troubsko 1:2 Latýn – Jaroš, Procházka
SK Měnín – FFT Vinohrady 1:3 Skoupý – Kaňa, Borýsek, Trojáček
Hoťas Team – Troubsko 10:2 Pšikal 5, Krejčí 2, Oprchal, Žáček, Živný – Koláček, Jaroš
Sněženky – SK Měnín 0:3 Chýla, Kordík, Slováček
Troubsko – FFT Vinohrady 1:4 Procházka – Kaňa, Sedlák, Toncr, Zouhar
Sněženky – Hoťas Team 0:6 Živný 2, Oprchal 2, Krejčí, Žáček,

1. FFT Vinohrady 15:3 12 bodů
2. Hoťas Team 17:10 6 bodů
3. SK Měnín 11:8 6 bodů
4. Troubsko 9:17 6 bodů
5. Sněženky 2:16 0 bodů

Skupina B

FC Ledový salát – Kolomazníci 0:7 Levčík 3, Presl, Cenek, Prokeš, Lerch
Lopaty – Zelenobílý 0:3 Procházka 2, Libenský
Policejní akademie – FC Ledový salát 1:0 Motyčka
Kolomazníci – Lopaty 5:0 Cenek 3, Lerch, Prokeš
Zelenobílý – Policejní akademie 0:6 Šotola 2, Rajtoral 2, Motyčka, Nguyen
FC Ledový salát – Lopaty 1:4 Zdražil – Bureš 2, Urbánek, Kravčík
Kolomazníci – Policejní akademie 7:0 Levčík 2, Cenek 2, Lerch, Presl, Prokeš
Zelenobílý – FC Ledový salát 4:0 Libenský, Haška, Šebesta, Krotke
Policejní akademie – Lopaty 4:1 Rajtoral 2, Motyčka, Beneš – Staňa P.
Zelenobílý – Kolomazníci 1:7 Salajka – Cenek 2, Prokeš 2, Doubravský, Presl, Macko

1. Kolomazníci 26:1 12 bodů
2.Policejní akademie 11:8 9 bodů
3.Zelenobílý 8:13 6 bodů
4.Lopaty 5:13 3 body
5. FC Ledový salát 1:16 0 bodů

Skupina C

Young Boys DNV – Grba 0:6 De Miloš 2, Drogba 2, Walťo 2
Defekti – Brazil Beaters 1:2 Jaroš – Fila, Dračka
Dem. Republika KONGO – Young Boys DNV 0:2 Levi, Cvaldo
Grba – Deekti 1:1 Walťo – Aujestský M.
Brazil Beaters – Dem. Republika KONGO 1:3 Mikeš – Čermák, Ryšavý, Šperka
Young Boys DNV – Defekti 6:0 Levi 3, Siťo 2, Ivo
Grba – Dem. Republika KONGO 2:5 Walťo, Drogba – Ryšavý, Krejčíř 2, Sznapka, Hanuš
Brazil Beaters – Young Boys DNV 0:1 Levi,
Dem. Republika KONGO – Defekti 2:1 Čermak, Hanuš – Jaroš
Brazil Beaters – Grba 1:2 Fila – Stupi 2

1. Young Boys DNV 9:6 9 bodů
2. Dem. Republika KONGO 10:6 9 bodů
3. Grba 11:7 7 bodů
4. Brazil Beaters 4:7 3 body
5. Defekti 3:11 1 bod

HLAVNÍ PLAY OFF

Skupina G

FFT Vinohrady – Zelenobílý 2:0 Zouhar, Čihák
Dem.rep Kngo – Zelenobílý 4:2 Hanuš, Sznapka, Ryšavý, Šperka – Haška, Procházka
FFT Vinohrady – Dem.rep. Kongo 0:0

1. Dem.rep.Kongo 4:2 4
2. FFT Vinohrady 2:0 4
3. Zelenobílý 2:6 0

Skupina H

Kolomazníci – SK Měnín 7:0 Levčík 3, Cenek 2, Lerch, Doubravský
Rafani – SK Měnín 2:1 Haman, Kubíček – Chýla
Kolomazníci – Rafani 4:0 Cenek 2, Doubravský, Prokeš

1. Kolomazníci 11:0 6
2. Rafani 2:5 3
3. SK Měnín 1:9 0

Skupina I

Young boys DNV – Sebranka 0:4 Čap 2, Havel, Kotouček
Hooťas team – Sebranka 0:3 Jedlička M., Kotouček, Čáp
Young boys DNV – Hoťas team 0:4 Oprchal J. 2, Oprchal Z., Žáček

1. Sebranka 7:0 6
2. Hoťas team 4:3 3
3. Young boys DNV 0:8 0

Skupina J

Sańaři C – Grba 3:0 Cének 2, Pospíšil
Policejní akademie – Grba 0:3 Andrej 2, Stupi
Saňaři C – Policejní akademie 2:0 Pospíšil, Odehnal

1. Saňaři C 5:0 6
2. Grba 3:3 3
3. Policejní akademie 0:5 0

Čtvrtfinále

Dem.rep.Kongo – Rafani 5:0 Hráč č.6 2, Sznapka, Šperka, Ryšavý
Kolomazníci – FFT Vinohrady 5:2 Levčík 2, Doubravský 2, Presl – Zouhar, Kaňa
Sebranka – Grba 3:0 Havel 2, Krejči
Hoťas – Saňaři C 0:0 pen.3:4 rozhodující pen. Zmrzlý

Semifinále

Dem.rep.Kongo – Kolomazníci 1:4 Sznapka – Lerch 2, Prokeš, Doubravský
Sebranka – Saňaři C 0:0 pen. 3:4 rozhodující pen. Sekanina K.

O 3.místo

Dem.rep.Kongo – Sebranka 1:1 pen. 1:2

Finále

Kolomazníci – Saňaři C 0:1 Lukáš

Nejlepší střelec: Čeněk Cenek
Nejlepší brankář: Bartoň Tomáš