Výsledky 25. ročník – 2016

MISTROVSTVÍ SOKOLNIC

Skupina S1

Saňaři B – Zelináři 3:1 Kubíček, Haman, Báňa M. – Načiňak
Saňaři A – Saňaři C 2:0 Havel, Urban
Saňaři B – Saňaři A 0:0
Zelináři – Saňaři C 0:2 Sekanina, Kopeček
Saňaři B – Saňaři C 3:1 Haman, Báňa M., Kubíček – Kopeček
Zelináři – Saňaři A 0:1 Musil

1. Saňaři B 6:2 7 bodů
2. Saňaři A 3:0 7 bodů
3. Saňaři C 3:5 3 body
4. Zalináři 1:6 0 bodů

Skupina S2

Hoťas Junior – Naplaveniny 1:1 Vespalec – Saxl
Sebranka – Házenkáři 7:0 Sedláček 3, Čáp 2, Krejčí J. 2
Hoťas Junior – Sebranka 1:1 Hotový O. – Sedláček
Naplaveniny – Házenkáři 4:0 Mikliš, Saxl, Šibal
Hoťas Junior – Házenkáři 3:0 Hotový O., Hotový Jo., Votoupal
Naplaveniny – Sebranka 0:4 Sedláček 2, Jedlička M., Čáp

1. Sebranka 12:1 7 bodů
2. Hoťas Junior 5:2 5 bodů
3. Naplaveniny 5:5 4 body
4. Házenkáři 0:14 0 bodů

Skupina S3

Našrot – Haspi 2:0 Jargala, Čermák
Šipkaři – 1LF Gambrinus 5:0 Linhart, Drmola, Jašek 2, Pavelka
Našrot – Šipkaři 0:3 Fric, Kroupa T., Drmola
Haspi – 1LF Gambrinus 2:1 Linhart 2 – Skolkowski
Našrot – 1LF Gambrinus 1:0 Čermák
Haspi – Šipkaři 1:5 Linhart – Drmola 2, Fric, Pleskač, Kališ

1. Šipkaři 13:1 9 bodů
2. Našrot 3:3 6 bodů
3. Haspi 3:8 3 body
4. 1LF Gambrinus 1:8 0 bodů


KINDER CUP 2016

Saňaři A – Újezd 2:1
Saňaři B – Opatovice 0:3

O 3. místo

Újezd – Saňaři B 4:2

Finále

Saňaři A – Opatovice 4:0


Exhibiční utkání

Hospoda – Rybáři 0:2


PLAY OFF Sokolnice

Čtvrtfinále

Zelináři – Sebranka 0:4 Sedláček, Čáp 2, Flajzar P.
Saňaři C – Hoťas Junior 5:0 Lukáš, Machát, Kopeček, Pospíšil, Sekanina
Saňaři A – Naplaveniny 4:0 Sekanina 2, Havel, Urban
Saňaři B – Šipkaři 7:0 Báňa M. 3, Báňa T., Kubíček, Haman 2

O postup do play off

Zelináři – Hoťas Juno 1:1 Martynink – Votoupal; PK 7:6
Naplaveniny – Šipkaři 0:2 Drmola, Pleskač

Semifinále

Sebranka – Saňaři A 3:0 Čáp, Jedlička M., Krejčí J.
Saňaři C – Saňaři B 1:0 Odehnal

O 3. místo

Saňaři A – Saňaři B 1:0 Musil

Finále

Sebranka – Saňaři C 0:0 PK 4:3

Nejlepší střelec František Sedláček (Sebranka)
Nejlepší golman Marcel Nováček (Sebranka)


SKUPINA A

Bonito Joga – Toka Brno 2:1 Grega 2 – Přichystal
Hoťas team – Hershey Bears 1:0 Chlupáč
Kujóni z Mexika – Bonito Joga 2:3 Polák, Michalec – Hrabčák 2, Kuis
Toka Brno – Hoťas Team 3:4 Přichystal, Ryšavý, Kršák – Chlupáč 2, Jara, Pšikyn
Hershey Bears – Kujóni z Mexika 1:1 Čaňo – Michalec
Bonito Joga – Hoťas Team 0:2 Pšikyn, Zbyněk
Toka Brno – Kujóni z Mexika 5:0 Přichystal 2, Hodek 2, Kršák
Hershey Bears – Bonito Joga 0:1 Štecák
Kujóni z Mexika – Hoťas Team 1:2 Michalec – Krejčí, Zbyněk
Hershey Bears – Toka Brno 0:2 Kršák, Přichystal

1. Hoťas Team 9:4 12 bodů
2. Bonito Joga 6:5 9 bodů
3. Toka Brno 11:6 6 bodů
4. Hershey Bears 1:5 1 bod
5. Kujóni z Mexika 4:11 1 bod

SKUPINA B

Dünya Team – CORDOBA 0:3 Šotola, Motyčka, Klaška
Dem. Rep. KONGO – Fóglové 3:2 Sznapka 3 – Mach 2
Baník Měnín – Dünya Team 4:4 Alan, Houden, Michec, Miha – Simo 3, Seny
CORDOBA – Dem. Rep. KONGO 4:3 Spilka, Motyčka 2, Štola – Aster 2, Němeček
Fóglové – Baník Měnín 1:5 Mach – Alan 2, Dohnec, Jelda, Hany
Dünya Team – Dem. Rep. KONGO 4:5 Simo 2, Igor, Dodi – Malíř 3, Němeček, Topor
CORDOBA – Baník Měnín 0:1 Čáp
Fóglové – Dünya Team 4:1 Gerlinger 3, Ševčík – Dodi
Baník Měnín – Dem. Rep. KONGO 3:4 Miha, Hany, Alan – Aster, Němeček, Malíř, Sznapka
Fóglové – CORDOBA 6:6 Mach 2, Gerlinger, Mozol, Dvořák, Ševčík – Motyčka 6

1. Dem. Rep. Kongo 15:13 9 bodů
2. Baník Měnín 13:9 7 bodů
3. CORDOBA 13:10 7 bodů
4. Fóglové 13:15 4 body
5. Dünya Team 9:16 1 bod

SKUPINA C

NASAN Brno – Kolomazníc 0:4 Presl 2, Macko 2
Hostěrádky Rešov – Kolomazníci 1:8 Cének – Lerch 2, Presl 2, Prokeš 2, Levčík, Macko
NASAN Brno – Hostěrádky Rešov 3:2 Burian, Knoflíček, Janeček – Janoch, Cének

1. Kolomazníci 12:1 6 bodů
2. NASAN Brno 3:6 3 body
3. Hostěrádky Rešov 3:11 0 bodů

SKUPINA D

Tango Hodonín – Polda Team 6:3 Zrzavý 3, Doubravský 3 – Vrána 2, Kalouda
Kalvec Team – Polda Team 5:0 Logara 2, Hodžič 3
Tango Hodonín – Kalvec Team 3:3 Cenek, Zrzavý, Doubravský – Hodžič 2, Lukšija

1. Kalvec Team 8:3 4 body
2. Tango Hodonín 9:6 4 body
3. Polda Team 3:11 0 bodů


VETERÁN CUP 40+

SKUPINA V1

Pískovna – Hostěrádky 4:0 Rampula 2, Vintr 2
Baron Ježkovice – Bosonohy 0:2 Holomek 2
Pískovna – Baron Ježkovice 4:1 Purket, Vintr, Rampula, Hřebíček – Važan
Hostěrádky – Bosonohy 0:2 Lauš, Pokorný
Pískovna – Bosonohy 2:5 Vintr, Purket – Holomek 3, Pospíšil, Lauš
Hostěrádky – Baron Ježkovice 5:1 Dolák R. 2, Borovský, Kalvoda, Dolák P. – Jura P.

1. Bosonohy 9:2 9 bodů
2. Pískovna 10:6 6 bodů
3. Hostěrádky 5:7 3 body
4. Baron Ježkovice 2:11 0 bodů

SKUPINA V2

Saňaři – Valuch Team 3:0 kontumace
Restart – Q.P.CH. 2:0 Kalvoda, Wágner P.
Saňaři – Restart 1:1 Sekanina – Kalvoda
Valuch Team – Q.P.CH. 2:1 Matoušek, Válek – Lakomý
Saňaři – Q.P.CH. 2:0 Přichystal, Luskač
Valuch Team – Restart 0:2 Musil, Kalvoda

1. Saňaři 6:1 7 bodů
2. Restart 5:1 7 bodů
3. Valuch Team 2:6 3 body
4. Q.P.CH. 1:6 0 bodů

PLAY OFF

Semifinále

Bosonohy – Restart 2:1 Křivinka, Lauš – Strava
Saňaři – Pískovna 3:1 Král L. 2, Hotový – Purket

O třetí místo

Restart – Pískovna 2:4 Kalvoda, Wágner D. – Hřebíček, Prokop, Purket, Rampuka

Finále

Bosonohy – Saňaři 2:1 Holomek 2 – Hotový

Nejlepší střelec Patrik Holomek (Bosonohy)
Nejlepší golman Jan Kališ (Restart)


SKUPINA E

Young Boys DNV – Chachaři 4:3 Levi 4 – Štěrba J. Aujeský, Malůšek
FC Bandolero – Chlupaté Pacičky 3:0 kontumace
GRBA – Young Boys DNV 4:2 Walťo 2, De Miloš, Stupi – Levi, Cvaldo
Chachaři – FC Bandolero 7:0 Malůšek 4, Štěrba J., Štěrba V., Vítek
Chlupaté Pacičky – GRBA 0:3 kontumace
Young Boys DNV – FC Bandolero 4:1 Levi 2, Cvaldo, Brondy – Kylnicky
Chachaři – GRBA 3:3 Vítek, Jaroš, Malůšek – Stupi 2, De Miloš
Chluapté Pacičky – Young Boys DNV 0:3 kontumace
GRBA – FC Bandolero 6:1 Walťo 3, De Miloš, Togo, Bambino – Kylnicky
Chlupaté Pacičky – Chachaři 0:3 kontumace

1. GRBA 16:6 10 bodů
2. Young Boys DNV 13:8 9 bodů
3. Chachaři 16:7 7 bodů
4. FC Bandolero 5:17 3 body
5. Chlupaté Pacičky 0:12 0 bodů


WOMAN CUP

Grizzly SK Košice – Nástěnky 0:1 Válková
Tango Hodonín – Lokotka 3:1 Psotková, Lokajová, Horáčková – Holá
Grizzly SK Košice – Tango Hodonín 1:4 Gajdošová – Horáčková, Psotková, Pavková, Konečná
Nástěnky – Lokotka 1:0 Šimková
Grizzly SK Košice – Lokotka 1:2 Nagyová – Dvořáčková 2
Nástěnky – Tango Hodonín 2:1 Veselá, Břenková – Horáčková

1. Nástěnky 4:1 9 bodů
2. Tango Hodonín 8:4 6 bodů
3. Lokotka 3:5 3 body
4. Grizzly SK Košice 2:7 0 bodů

O 3. místo

Grizzly SK Košice – Lokotka 0:0 PK 1:2

Finále

Nástěnky – Tango Hodonín 2:2 Vejlupková, Strnadelová – Lokajová, Tichá
PK 1:2

Nejlepší střelkyně Klára Horáčková (Tango Hodonín)
Nejlepší golmanka Petra Tišliarova (Grizzly SK Košice)


PLAY OFF

GRBA – Fóglové 2:0 Bambino, Togo
NASAN Brno – Fóglové 8:0 Hoffmann, Burian, Knoflíček, Knee 2, Jaša 3
GRBA – NASAN Brno 1:1 Hany – Knoflíček

Saňaři C – CORDOBA 1:1 Odehnal – Motyčka
Toka Brno – CORDOBA 5:0 Ryšavý 3, Kršák 2
Saňaři C – Toka Brno 0:5 Ryšavý 3, Ianosteac 2

1. ČTVRTFINÁLE

NASAN Brno – Toka Brno 0:3 Ryšavý 3

Bonito Joga – Hostěrádky Rešov 1:1 Hrabčák – Bukáček
Saňaři A – Hostěrádky Rešov 3:1 Král L. Sekanina 2 – Urbánek
Bonito Joga – Saňaři A 2:0 Hrabčák, Slezák

Kalvec Team – FC Bandolero 7:0 Hodžič 3, Logara, Lukšida, Kalina 2
Baník Měnín – FC Bandolero 4:1 Dohnec, Hany, Čáp, Miha – Nezval
Kalvec Team – Baník Měnín 0:0

2. ČTVRTFINÁLE

Bonito Joga – Kalvec Team 0:7 Hodžič 4, Kalina 3

Kolomazníci – Zelináři 6:0 Prokeš 2, Macko 2, Levčík, Presl
Young Boys DNV – Zelináři 2:1 Cvaldo, Brondy – Duda
Kolomazníci – Young Boys DNV 4:1 Presl 3, Prokeš – Brondy

Dem. Rep. KONGO – Saňaři B 0:0
Polda Team – Saňaři B 1:0 Vrána
Polda Team – Dem. Rep. KONGO 1:0 Kalouda

3. ČTVRTFINÁLE

Kolomazníci – Polda Team 5:1 Levčík 2, Prokeš 2, Koplík – Vrána

Sebranka – Hershey Bears 1:0 Krejčí M.
Tango Hodonín – Hershey Bears 2:0 Cenek, Zrzavý
Sebranka – Tango Hodonín 3:0 Flajzar P., Krejčí J. 2

Hoťas Team – Chachaři 0:0 PK 2:3

4. ČTVRTFINÁLE

Sebranka – Chachaři 5:0 Jedlička M., Čáp, Flajzar P. 2, Krejčí M.

1. semifinále

Toka Brno – Kalvec Team 1:1 Kršák – Logara (PK 1:3)

2. semifinále

Kolomazníci – Sebranka 1:1 Levčík – Krejčí M. (PK 1:2)

O třetí místo

Toka Brno – Kolomazníci 4:5 Ryšavý 3, Přichystal – Prokeš 2, Presl 2, Levčík

Finále

Kalvec Team – Sebranka 1:2 Kalina – Jedlička M., Jedlička D.

Nejlepší střelec Vlastimil Ryšavý (Toka Brno) 13 branek
Nejlepší golman Marcel Nováček (Sebranka)