Výsledky 24. ročník – 2015

Skupina A

Cordoba 06 – Kujóni z Mexika 3:1 Sekanina, Nguyen 2 – Kučerovský
Baník Měnín – Bonito Joga 0:5 Panulin, Kuis 3, Štecák
Dvory United – Cordoba 06 6:0 Rudy, Gere, Stone 2, Robo, Gulo
Kujóni z Mexika – Baník Měnín 1:1 Kučerovský – Slováček
Bonito Joga – Dvory United 2:0 Panilun, Štecák
Cordoba 06 – Baník Měnín 1:0 Sekanina
Kujóni z Mexika – Dvory United 1:1 Mareš – Gubi
Bonito Joga – Cordoba 06 2:0 Panulin, Kuis
Dvory United – Baník Měnín 8:1 Maďo, Mikro 2,Gebi 4, Pepi – Slováček
Bonito Joga – Kujóni z Mexika 2:0 Hrabčák, Panulin

1. Bonito Joga 12 bodů
2. Dvory United 7 bodů
3. Cordoba 06 6 bodů
4. Kujóni z Mexika 2 body
5. Baník Měnín 1 bod


Skupina S1

Zelináři – Hoťas Junior 4:2 Martynink, Paulík, Bednář 2 – Hotový D., Vespalec
Saňaři B – Sebranka 2:2 Kawij, Hajdin – Kotouček, Elajzar
Zelináři – Saňaři B 0:1 Báňa M.
Sebranka – Hoťas Junior 0:3 Hotový D. 3
Zelináři – Sebranka 2:2 Martynink, Bednář – Elajzar, Sedláček F.
Saňaři B – Hoťas Junior 3:0 Báňa M., Hajdin, Odehnal

1. Saňaři B 7 bodů
2. Zelináři 4 body
3. Hoťas Junior 3 body
4. Sebranka 2 body

Skupina S2

Naplaveniny – Saňaři C 1:1 Šibal – Procházka
Saňaři A – FC Nevím 7:0 Krutý 2, Král Z., Urban, Král L. 2, Straka
Házenkáři – Naplaveniny 0:0
Saňaři C – Saňaři A 0:0
FC Nevím – Házenkáři 1:4 Kratochvíl – Mrkvica Z. 2, Mrkvica S., Šarmír
Naplaveniny – Saňaři A 0:2 Drda, Král L.
Saňaři C – Házenkáři 2:1 Klapal, Pospíšil – Mrkvica
FC Nevím – Naplaveniny 2:3 Zavadil, Kratochvíl – Šibal, Kala, Mikuš
Házenkáři – Saňaři A 1:7 Páral – Sekanina 4, Král Z., Bil, Straka
FC Nevím – Saňaři C 0:2 Zmrzlý, Procházka

1. Saňaři A 10 bodů
2. Saňaři C 8 bodů
3. Naplaveniny 5 bodů
4. Házenkáři 4 body
5. FC Nevím 0 bodů

O 7. místo

Sebranka – Házenkáři 8:0 Flajzar P. 2, Sedlček J. 2, Sedláček F. 2, Jedlička M, Flajzar M.

O 5. místo

Hoťas Junior – Naplaveniny 2:1 Hotový D. 2 – Mikuš

Semifinále

Saňaři B – Saňaři C 3:0 Haman, Kawij, Mejtský
Saňaři A – Zelináři 0:1 Martynink

O 3. místo

Saňaři C – Saňaři A 1:3 Prcházka – Přichystal, Bil 2

Finále

Saňaři B – Zelináři 2:0 Báňa M., Kawij

Nejlepší střelec – Dominik Hotový (Hoťas Junior)
Nejlepší golman – Barbořák (Zelináři)


Skupina B

Hoťas Junior – Hostěrádky-Rešov 0:5 Horáček, Zouhar M. 2, Janoušek, Kučera
Hoťas Team – Hurikán 9:2 Chlup 5, Pšikal 2, Hotový, Oprchal Z. – Halenkovič, Kresánek
Hoťas Junior – Hoťas Team 3:8 Vespalec, Hotový J. Votoupal – Pšikal 4, Chlup 3, Mičko
Hurikán – Hostěrádky-Rešov 2:6 Bohoš, Rajnoha – Janoušek 3, Cének, Kučera, Rozbořil
Hoťas Junior – Hurikán 0:2 Bohoš, Kresánek
Hoťas Team – Hostěrádky-Rešov 5:2 Pšikal 2, Oprchal Z. 2, Chlup – Horáček, Cének

1. Hoťas Team 9 bodů
2. Hostěrádky-Rešov 6 bodů
3. Hurikán 3 body
4. Hoťas Junior 0 bodů

Skupina G

Doupě v bažině – Žatčany 2:2 Havlík R., Lidmila K. – Miker 2
Kobylnice – Chachaři 1:4 Špondr – Bukáček, Lech, Jaroš, Kohut
Cordoba 06 – Doupě v bažině 0:5 kontumace
Žatčany – Kobylnice 2:0 Kalvoda L., Kalvoda M.
Chachaři – Cordoba 06 5:0 kontumace
Doupě v bažině – Kobylnice 4:0 Sojka 2, Havlík R., Lidmila K.
Žatčany – Cordoba 06 5:0 kontumace
Chachaři – Doupě v bažině 1:4 Lech – Lidmila P. 2, Lidmila K., Havlík R.
Cordoba 06 – Kobylnice 0:5 kontumace
Chachaři – Žatčany 1:2 Jaroš – Miker 2

1. Doupě v bažině 10 bodů 15:3
2. Žatčany 10 bodů 11:3
3. Chachaři 6 bodů
4. Kobylnice 3 body
5. Cordoba 06 0 bodů


Woman Cup

Grizzly Slovakia – Nástěnky 2:2 Jurčová, Nagyová – Menoušková, Jouklová
Klaas Team – Selata 1:1 Vykouřilová – Pavková S.
Grizzly Slovakia – Klaas Team 0:2 Vykouřilová 2
Selata – Nástěnky 3:2 Lamáčková 3 – Fautová, Jouklová
Grizzly Slovakia – Selata 0:1 Lamáčková
Klaas Team – Nástěnky 0:2 Honková, Vejlupková

Selata 7 bodů
Nástěnky 4 body
Klaas Team 4 body
Grizzly Slovakia 1 bod

O 3. místo

Grizzly Slovakia – Klaas Team 3:1 Jurčová, Ledvoňová 2 – Vykouřilová

Finále

Selata – Nástěnky 0:3 Menoušková, Jouklová, Soušková

Nejlepší střelkyně – Vykouřilová (Klaas Team)
Nejlepší brankářka – Lucie Pavková (Selata)


Skupina C

FC Sweepers – Kolomazníci 0:3 Presl 2, Cenek
FC Crew – Sebranka 2:2 Pospíšil 2 – Matocha, Bělohlávek
FC Astaloš – FC Sweepers 2:0 Černák, Homolka
Kolomazníci – FC Crew 6:0 Presl 2, Koplík, Cenek, Doubravský 2
Sebranka – Astaloš 1:1 Lajcman – Alakaj
FC Sweepers – FC Crew 2:0 Staňa 2
Kolomazníci – Astaloš 2:0 Lerch 2
Sebranka – Sweepers 5:0 Jedlička M., Sedláček F., Bělohlávek, Kotouček 2
Astaloš – FC Crew 7:1 Černák 3, Chorvatovič, Baláž, Szelepcsényi, Alakaj – Zavřel
Sebranka – Kolomazníci 0:5 Presl, Doubravský, Cenek 3

1. Kolomazníci 12 bodů
2. FC Astaloš 7 bodů
3. Sebranka 5 bodů
4. FC Sweepers 3 body
5. FC Crew 1 bod

Skupina D

Young Boys DNV – Grba 0:5 Hrdlička, Zločinec 2, Hanúsek 2
Kalvec Team – Nasan Brno 2:3 Gottwald, Kalina – Krejsa, Bartůněk, Jaša
Dachser – Young Boys DNV 1:5 Bukáček – Brondy 2, Pavúk, Strýko, Cvaldo
Grba – Kalvec Team 0:3 Kalina 2, Gottwald
Nasan Brno – Dachser 3:2 Jaša, Hoffmann, Krejsa – Bártl, Krčál
Young Boys DNV – Kalvec Team 1:4 Levi – Němec L. 3, Hanus
Grba – Dachser 5:2 De Miloš 2, Stupavský, Hrdlička, Cuco – Krčál, Okleštěk
Nasan Brno – Young Boys DNV 2:0 Krejsa, Kramoliš
Dachser – Kalvec Team 0:9 Hanus, Gottwald 2, Němec M. 2, Kalina 4
Nasan Brno – Grba 0:3 Hanúsek, Hrdlička, Zločinec

1. Kalvec Team 9 bodů
2. Grba 9 bodů
3. Nasan Brno 9 bodů
4. Young Boys DNV 3 body
5. Dachser 0 bodů


Veterán cup 40+

Skupina V1

Budweiser – Gipscon 3:5 Strelec 2, Faktor – Havlík, Dobeš 2, Matula 2
Valuch Team – Restart 1:3 Opletal – Slatinský 2, Musil
Budweiser – Valuch Team 4:1 Hozák 2, Baláž, Strelec – Hráček
Restart – Gipscon 2:2 Musil, Drda – Dobeš, Daněk
Budweiser – Restart 7:3 Gandžala, Baláž 3, Strelec, Alakai, Kačenák – Musil 2, Dudek
Valuch Team – Gibscon 1:1 Válek – Dobeš

1. Budweiser 6 bodů
2. Gipscon 5 bodů
3. Restart 4 body
4. Valuch Team 1 bod

Skupina V2

QPCH – Bosonohy 0:4 Bělohlávek 3, Holomek
Hostěrádky-Rešov – Lesná 3:0 Polášek, Kalvoda 2
QPCH – Hostěrádky-Rešov 2:4 Lakomý 2 – Dolák P., Dolák R., Kalvoda, Polášek
Lesná – Bosonohy 2:7 Kepík 2 – Bělohlávek 4, Holomek 2, Pokorný
QPCH – Lesná 3:1 Straka, Krejčí, Lakomý – Jordek
Hostěrádky-Rešov – Bosonohy 1:3 Kalvoda – Holomek, Pospíšil, Bělohlávek

1. Bosonohy 9 bodů
2. Hostěrádky-Rešov 6 bodů
3. QPCH 3 body
4. Lesná 0 bodů

Semifinále

Budweiser – Hostěrádky-Rešov 5:2 Alakai 3, Baláž, Hozák – Polášek, Kalvoda
Gipscon – Bosonohy 2:0 Havlík, Krejčí

O 3. místo

Hostěrádky-Rešov – Bosonohy 1:2 Dolák R. – Bělohlávek, Holomek

Finále

Budweiser – Gipscon 0:2 Havlík, Krejčí

Nejlepší brankář – Kaláber Palo (Budweiser)
Nejlpeší střelec – Bělohlávek Jiří (Bosonohy)


Skupina E

Poslední Plavky – Jelimáni 2:1 Kristek, Pecha – Leasure
Šarda 2013 – Lunar Team 6:0 Švihálek 3, Vlach, Bukáček, Kalouda
Toka Brno – Poslední Plavky 3:1 Přichystal 2, Přikrý – Kral
Jelimáni – Šarda 2013 1:1 Musil – Švihálek
Lunar Team – Toka Brno 0:5 Hruška 2, Demko, Rýšavý, Boháč
Poslední Plavky – Šarda 2013 2:3 Kral, Pecha – Vlach 2, Švihálek
Jelimáni – Toka Brno 1:5 Kříž – Přichystal 2, Ianosteac 2, Přikrý
Lunar Team – Poslední Plavky 1:5 Zikl – Kral 3, Pecha, Havel
Toka Brno – Šarda 2013 3:1 Hruška, Rýšavý, Demko – Švihálek
Lunar Team – Jelimáni 1:4 Zikl – Musil, Leasure, Maloň 2

1. Toka Brno 12 bodů
2. Šarda 2013 7 bodů
3. Poslední Plavky 6 bodů 10:8
4. Jelimán 4 body
5. Lunar Team 0 bodů

kupina F

Tango Brno – Orli Bučovice 1:2 Chadzidis D. – Nový, Volec R.
RED Team – FC Bandolero 0:4 Šmatera, Vašek, Pešta, Zámek
Gulya – Tango Brno 1:2 Ovsepjan – Flachs D., Vlček
Orli Bučovice – RED Team 3:1 Šrom 2, Volec L. – Kolomazník
FC Bandolero – Gulya 1:5 Moravec – Pavkeje 3, Ovsepjan 2
Tango Brno – RED Team 6:0 Chadzidis D. 3, Štěrba, Peška, Vlček
Orli Bučovice – Gulya 1:1 Volec L. – Mach
FC Bandolero – Tango Brno 2:1 Moravec 2 – Peška
Gulya – RED Team 4:0 Mach 2, Ovsepjan, Pavkeje
FC Bandolero – Orli Bučovice 2:1 Zámek, Quang – Šrom

1. FC Bandolero 9 bodů
2. Gulya 7 bodů 12:4
3. Orli Bučovice 7 bodů 7:5
4. Tango Brno 6 bodů
5. RED Team 0 bodů

PLAY OFF

Zelináři – Kolomazníci 0:0 PK 1:2
Grba – FC Bandolero 2:1 Zločinec, De Miloš – Pešta
Bonito Joga – Šarda 2013 2:2 Brožovský, Kuis – Švihálek, Vlach PK 4:5
Hostěrádky-Rešov – Doupě v Bažině 0:1 Lidmila K.
Kalvec Team – Gulya 5:0 Kalina 2, Hanus, Němec M., Zbehlík
Orli Bučovice – Saňaři B 4:1 Nový 3, Volec L. – Kawij
FC Astaloš – Toka Brno 0:3 Zavadil, Ianosteac, Rýšavý
Hoťas Team – Žatčany 5:1 Pšikal 3, Chlup 2 – Jech

Čtvrtfinále

Kolomazníci – Grba 1:0 Lerch
Šarda 2013 – Doupě v Bažině 0:0 PK 1:2
Kalvec Team – Orli Bučovice 0:0 PK 4:3
Toka Brno – Hoťas Team 0:0 PK 3:2

Semifinále

Kolomazníci – Doupě v Bažině 3:0 Doubravský, Lerch, Cenek
Kalvec Team – Toka Brno 3:1 Němec M., Zbehlík, Kalina – Rýšavý

O 3. místo

Doupě v Bažině – Toka Brno 0:4 Boháč, Rýšavý, Přichystal 2

Finále

Kolomazníci – Kalvec Team 2:2 Koplík, Doubravský – Něměc L. Gottwald PK 6:7

Nejlepší střelec – Tomáš Chlup, Jan Pšikal (Hoťas Brno)
Nejlepší brankář – Dan Liolias (Toka Brno)