Výsledky 23. ročník – 2014

Vítěztví

Saňař cup vyhrál HOŤAS TEAM
Mistrovství Sokolnic vyhráli Saňaři B
Women cup Nástěnky
Veterán cup Budweiser SK

Skupina A

Pivní Balet – Hostěrádky Rešov 0:3 Spáčil P. 2, Janoch J.
Kobylnice – Hoťas team 0:5 Chlup T. 2, Krejčí T., Oprchal Z., Pšikal J.
Pivní Balet – Černovice 0:1 Hřebíček st.
Kobylnice – Hostěrádky Rešov 0:5 Smetana J. 3, Spáčil P., Cének L.
Černovice – Hoťas team 1:5 Hřebíček st. – Chlup T. 2, Oprchal J., Pšikal J. 2
Pivní Balet – Kobylnice 0:4 Tesař J., Hynšt R., Bednář P., Zích J.
Hostěradky – Hoťas team 2:4 Spáčil P., Janoch J. – Chlup T. 2, Pšikal J., Selinger T.
Černovice – Kobylnice 3:0 Purket 3
Pivní Balet – Hoťas team 1:8 Permica J. – Chlup T. 5, Krejčí T., Pšikal J. 2
Hostěrádky Rešov – Černovice 7:1 Zouhar J. 2, Smetana J. 3, Spáčil P., Dolák P. – Cének L.

1. Hoťas team 22:4 12
2. Hostěrádky Rešov 17:5 9
3. Pískovna Černovice 6:12 6
4. Kobylnice 4:13 3
5. Pivní Balet 1:16 0

Skupina B

Bonito Joga – FC KLK 0:0
Žatčany – BuBu team 3:1 Kalvoda M. 2, Pospíšil D. – Jašek M.
Bonito Joga – Sparta 3:0 Hrabčák M., Macej P., Macej J.
Žatčany – FC KLK 3:2 Kalvoda L., Cechmeister R., Kalvoda M. – Hanák Z., Šplíchal Z.
Sparta – BuBu team 4:2 Musil P. 3, Spáčil R. – Kališ J., Linhart M.
Bonito Joga – Žatčany 2:1 Slezák V., Hrabčák M. – Knoflíček L.
FC KLK – BuBu team 1:1 Machek L. – Šmida R.
Sparta – Žatčany 1:2 Spáčil R. – Buc M., Kalvoda M.
Bonito Joga – BuBu team 2:0 Hrabčák M., Štecák L.
FC KLK – Sparta 2:3 Machek, Hanák – Musil 2, Němeček

1. Bonita Joga 7:1 10
2. Žatčany 9:6 9
3. Sparta 8:9 6
4. FC KLK 5:7 2
5. Bubu team 4:10 1

Skupina C

Motor Záporaží – SK Měnín 2:0 Čáp F., Rozbořil L.
Cordoba 06 – Dvory United 2:1 Volf J., Šotola T. – Škurek L.
Motor Záporaží – FC Astaloš 0:1 Choruatovič R.
Cordoba 06 – SK Měnín 2:0 Šotola T., Sekanina T.
FC Astaloš – Dvory United 4:1 Škrobák R., Čermák R., Terkovič R. 2 – Biciak J.
Motor Záporaží – Cordoba 06 1:0 Čáp F.
SK Měnín – Dvory United 0:7 Bician J., Gubančok M. 4, Jachym P., Škurek L.
FC Astaloš – Cordoba 06 6:0 Homolka J., Szelepcsényi Š. Terkovič R., Škrobák R. 3
Motor Záporaží – Dvory United 0:2 Gubančok M. 2
SK Měnín – FC Astaloš 2:3 Laštůvka M., Dohnalek R. – Terkovič R., Škrobák R. 2

1. FC Astaloš 14:3 12
2. Dvory United 11:6 6
3. Cordoba 06 4:8 6
4. Motor Záporoží 3:3 6
5. SK Měnín 2:14 0

Mistrovství Sokolnic

Skupina S1

Saňaři B – FC Nevím 5:2 Báňa M. 2, Báňa T. 2, Homan – Kudla, Tomašovský T.
Saňaři C – 1. LF Gambrinus 6:1 Zmrzlý M., Lukáš M. 2, Sekanina K., Čáp F. Pokluda Z. – Hotový D.
Saňaři B – 1. LF Gambrinus 4:1 Báňa T. 2, Báňa M., Fric – Krajíček V.
Saňaři C – FC Nevím 3:0 Čech R., Pokluda Z., Sekanina K.
FC Nevím – 1. LF Gambrinus 0:3 Sekereš R. 2, Skolkowský P.
Saňaři B – Saňaři C 0:1 Čáp F.

1. Saňaři C 10:1 9
2. Saňaři B 9:4 6
3. 1. LF Gambrinus 4:10 3
4. FC Nevím 2:11 0

Skupina S2

Sebranka – Naplaveniny 1:0 Sedláček F.
Saňaři A – Házenkáři 2:1 Král, Krutý – Martynink
Sebranka – Házenkáři 4:0 Kotouček E., Sedláček F. 3
Saňaři A – Naplaveniny 3:2 Krutý 3 – Šibal, Mikliš
Naplaveniny – Házenkáři 2:2 Šibal 2 – Mrkvica, Martynink
Sebranka – Saňaři A 2:1 Flajzar, Sedláček – Krutý

1. Sebranka 7:1 9
2. Saňaři A 6:5 6
3. Naplaveniny 4:6 1
4. Házenkáři 3:8 1

Play Off

FC Nevím – Házenkáři 1:1 (PK 2:3) Tomašovský – Načiňák
1. LF Gambrinus – Naplaveniny 1:2 Skolkowský – Šibal, Mikliš
Saňaři C – Saňaři A 7:2 Zigo,Čech 2, Sekanina, Pokluda, Pospíšil, Lukáš –Krutý 2
Sebranka – Saňaři B 0:1 Odehnal

O 3. místo

Saňaři A – Sebranka 3:1 Krutý, Straka 2 – Kotouček

Finále

Saňaři C – Saňaři B 0:1 Fric

8. FC Nevím
7. Házenkáři
6. 1. LF Gambrinus
5. Naplaveniny
4. Sebranka
3. Saňaři A
2. Saňaři C
1. Saňaři B

Nejlepší brankář: Michal Cibulka

Nejlepší střelec: Peter Krutý 8 branek

Skupina D

Doupě v bažině – Hurikan 5:1 Matyska 2, Chalupský, Žvanut, Koplík – Jánoš
Otmarov – Grba 0:5 Hrdlička 2, Hanúsek, Lepeš, Moranyi
Doupě v bažině – Sálovkáři 2:2 Koplík 2 – Kristek, Presl
Otmarov – Hurikan 0:1 Reichhardt
Sálovkáři – Grba 2:0 Prokeš, Cenek
Doupě v bažině – Otmarov 3:0 Koplík 2, Havlík R.
Hurikan – Grba 0:4 Hrdlička 2, Vojčiak, Kuba
Sálovkáři – Otmarov 8:0 Presl 3, Cenek 2, Prokeš, Kristek, Havel
Doupě v bažině – Grba 2:0 Matyska, Havlík R.
Hurikan – Sálovkáři 0:8 Cenek 5, Doubravský, Presl, Prokeš

1. Sálovkáři 20:2 10
2. Doupě v bažině 12:3 10
3.Grba 9:4 6
4.Hurikán 2:17 3
5.Otmarov 0:17 0

Skupina E

FC Sturm – Šarda 2013 0:2 Kalouda L., Novotný
Norc Doněts – Tennessee 1:0 Sedloš
FC Sturm – Matador 1:3 Žáček J. – Baláž 2, Juraško
Norc Doněts – Šarda 2013 0:6 Kalouda L. 2, Borák, Vlach, Polášek Mi., Bukáček
Matador – Tennessee 7:1 Nosál, Kozmer 3, Baláž, Szalay, Brezina – Holčapek
FC Sturm – Norc Doněts 2:0 Žáček J., Žáček Pa.
Šarda 2013 – Tennessee 5:0 Polášek, Kalouda L. 2, Vlach, Kalouda P.
Matador – Norc Doněts 8:0 Kozmer 5, Szalay, Juščiak, Kufel
FC Sturm – Tennessee 2:1 Žáček J.,Špondr – Bartek
Šarda 2013 – Matador 2:1 Kalouda, Novotný – Juščiak

1. Šarda 2013 15:1 12
2. Matador 19:4 9
3. FC Sturm 5:6 6
4. Norc Doněts 1:16 3
5. Tennessee 2:15 0

Woman Cup

Grizzly Slovakia – Moravians 0:1 Serano
Holčičky – Nástěnky 0:1 Menoušková
Heršpice – Selata 3:0 Svobodová, Peschelová, Mejzlíková
Grizzly Slovakia – Holčičky 0:1 Žáková
Moravians – Heršpice 0:0
Nástěnky – Selata 3:0 Menoušková, Honková, Sooušková
Grizzly Slovakia – Heršpice 0:1 Laugova
Moravians – Nástěnky 1:3 Serano – Vejlupková, Menoušková, Soušková
Holčičky – Selata 0:2 Lamáčková 2
Grizzly Slovakia – Nástěnky 1:3 Pazderaková – Soušková, Veselá, Štefaniková
Moravians – Selata 1:3 Kukučová – Horecká, Černá, Pauková
Holčičky – Heršpice 1:1 Alexová – Laugova
Grizzly Slovakia – Selata 1:0 Pazderaková
Moravians – Holčičky 0:3 Chlumová 2, Aujezdská
Nástěnky – Heršpice 2:1 Veselá, Menoušková – Nedvědová

1. Nástěnky 12:3 15
2. Heršpice 6:3 8
3. Holčičky 5:4 7
4. Selata 5:8 6
5. Moravians 3:9 4
6. Grizzly Slovakia 2:6 3

Nejlepší brankářka: Alexandra Horáčková
Nejlepší střelec: Karolína Menoušková 4 branky

Skupina F

Q. P. Chrlice – Nasan Brno 2:3 Kamenický J., Lakomý R. – Rampula D., Burian L., Trčka M.
Chachaři – Barum 1:2 Jaroš M. – Kapitán, Knoflíček
Q. P. Chrlice – Toka Brno 1:2 Bělohlávek D. – Přichystal O., Ryšavý V.
Chachaři – Nasan Brno 3:2 Bartoň Ra., Bartoň Ro., Kohut L. – Rampuca D. 2
Toka Brno – Barum 6:0 Ianostec L., Hodek M. 2, Ryšavý V., Makiš O., Přichystal O.
Q. P. Chrlice – Chachaři 2:3 Kamenický J., Bělohlávek D. – Aujaský M. 3
Nasan Brno – Barum 3:1 Bartůněk P., Trčka M., Rampula D. – Knoflíček
Toka Brno – Chachaři 4:0 Hasnovič M., Boháč D., Ryšavý V., Kršac M.
Q. P. Chrlice – Barum 5:0 Bělohlávek D., Kamenický J., Lakomý R., Porazil M., Slezák P.
Nasan Brno – Toka Brno 1:3 Bartůněk P. – Přichystal O., Boháč D., Hodek M.

1. Toka Brno 15:2 12
2. Chachaři 7:10 6
3. Nasan Brno 9:9 6
4. Q. P. Chrlice 10:8 3
5. Barum 3:15 3

Veterán cup

Budweiser – Kulíšci 1:2 Faktor I. – Hradecký V. 2
Slovácko – Grba 0:2 Maďar, Čurda
Budweiser – Gipscon 3:0 Szelepcsényi Š., Faktor I., Baláž E.,
Slovácko – Valuch Team 0:3 Válek P. 2, Kopřiva T.
Kulíšci – Gipscon 0:1 Dobeš P.
Grba – Valuch Team 1:0 Kaiser

Play Off

O 5. místo

Slovácko – Gipscon 1:2 Komínek I. – Veselý V. 2

Semifinále:

Budweiser – Valuch 4:1 Kačeňak R., Szelepcsényi Š, Baláž E., Hozzák M. – Kalouda M.
Kulíšci – Grba 2:3 Hrabovský P., Vojtek L. – Kaiser, Maďar, Lutowský

O 3. místo

Valuch Team – Kulíšci 2:1 Opletal K., Válek P. – Pyrochta M.

Finále

Budweiser – Grba 2:1 Kačeňak R., Baláž E. – Lutowský

Nejlepší brankář: Rudo Nagy
Nejlepší střelec: Edo Baláž, Pavel Válek 3 branky

Hlavní Play Off

Osmifinále

Toka Doupě v bažině 2:0 Ryšavý V., Přichystal O.
FC Astaloš – Saňaři A 0:2 Krutý 2
Hoťas Team – Matador 4:3 Pšikal J., Krejčí T. 2, Chlup T. – Totka M., Juščiak J., Kufel J.
Žatčany – Saňaři C 0:1 Sekanina K.
Sálovkáři – Chachaři 4:2 Cenek, Doubravský 2, Prokeš – Bartoň R., Sedláček J.
Hostěrádky Rešov – Saňaři B 2:4 Janoch J., Zouhar J. – Báňa M. 2, Fric, Odehnal
Dvory United – Šarda 2013 0:0 ( penalty 3:2)
Bonito Joga – Sebranka 2:1 Slezák V., Koneral T. – Skalník V.

Čtvrtfinále

Toka Brno – Saňaři A 1:2 Makiš O. – Sekanina, Krutý
Hoťas team – Saňaři C 2:0 Chlup T. 2
Sálovkáři – Saňaři B 2:0 Havel, Cenek
Dvory United – Bonito Joga 0:4 Grega K., Koneral T., Macej P. 2

1. semifinále

Saňaři A – Hoťas team 1:5 Krutý – Chlup T. 3, Selinger T.

2. semifinále

Sálovkáři – Bonito Joga 0:0 (penalty 2:3)

O 3. místo

Saňaři A – Sálovkáři 1:1 (penalty 3:4) Krutý – Cenek

Finále

Hoťas team – Bonito Joga 5:2 Chlup T., Krejčí T. 2, Pšikal J., Oprchal J. – Grega K. 2

1. Hoťas team
2. Bonito Joga
3. Sálovkáři
4. Saňaři A

Nejlepší brankář: Martin Černý (Bonito Joga)
Nejlepší střelec: Tomáš Chlup 18 branek