Výsledky 22. ročník – 2013

Skupina A

JUB – Red team 4:1 Adamec 2, Presl 2 – Ianosteac David
Lála team – All blacks 0:1 Stejskal
JUB – All black 2:1 Presl 2 – Herman
Lála team – Red team 1:2 Nevídal – Ianosteac Lukáš 2
JUB – Lála team 3:0 Presl, Adamec, Czenek
Red team – All black 0:2 Starý, Knotek

1. JUB 9:2 9
2. All Blacks 4:2 6
3. Red team 3:7 3
4. Lála team 1:6 0

Skupina B

Ghost busters – Bubu team 2:0 číslo 6 – 2
FC Klk – Žatčany 3:3 Hrátek 2, Silnický – Kalvoda Martin, Buc 2
Ghost busters – Žatčany 1:4 číslo 3 – Buc, Kalvoda M. 2, číslo 2
FC Klk – Bubu team 1:0 Silnický
Ghost busters – FC Klk 1:2 číslo 3 – Hrátek, Silnický
Bubu team – Žatčany 0:2 Poláček, Kalvoda M.

1. Žatčany 9:4 7
2. FC Klk 6:4 7
3. Ghost busters 4:6 3
4. Bubu team 0:5 0

Skupina C

Arsenal Košice – Hoťas team 0:1 Pšikal
La Coruňa – Kobylnice 2:0 Vejmělek, Bohuslav
Arsenal Košice – Kobylnice 5:0 Slezák 2, Hrbčák M. 2, Macej
La Coruňa – Hoťas team 1:4 Vejmělek – Pšikal 2, Chlup T., Oprchal Z.
Arsenal Košice – La Coruňa 2:0 Macej, Lorinc
Hoťas team – Kobylnice 3:1 Oprchal Z., Pšikal, Kučera

1. Hoťas team 8:2 9
2. Arsenal Košice 7:1 6
3. La Coruňa 3:6 3
4. Kobylnice 1:10 0

Skupina D

Hostěrádky rešov – Kujóni z Mexika 4:0 Dolák P. 2, Zouhar, Janoušek
Pískovna – Újezd 3:4 Hřebíček, Kubíček, Kryštof – Máca 2, Čáp, Houra
Hostěrádky rešov – Újezd 4:1 Janoušek 2, Buchta 2 – Polášek
Pískovna – Kujóni z Mexika 4:0 Kubíček 2, Purket, Hřebíček ml.
Hostěrádky Rešov – Pískovna 2:0 Zouhar, Janoušek
Kujóni z Mexika – Újezd 0:0

1. Hostěrádky Rešov 10:1 9
2. Újezd 4:7 4
3. Pískovna 7:4 3
4. Kujóni z Mexika 0:8 1

Woman cup

Skupina W1

Nemakej.cz – Selata 0:1 Pavková
Kujónky z mexika – Odpadlíci 0:6
Nemakej.cz – Odpadlíci 1:0 Palcarová
Kujónky z mexika – Selata 0:8 Pavková 3, Lamáčková 4, Bilíková, Bízová 2
Nemakej.cz – Kujónky z mexika 6:0 Palcarová, Pařízková, Peschelová 2, Švehlíková, Doležalová
Selata – Odpadlíci 7:0 Černá, Lamáčková 3, Bízová 2, Pavková

1. Selata 16:0 9
2. Nemakej.cz 7:1 6
3. Odpadlíci 6:8 3
4. Kujónky z Mexika 0:18 0

Skupina W2

Moravians – Baby Tennessee 5:0 Mičínová, Wágnerová 3, Barášová
Nástěnky – Účastnice 11:0 Veselá 2, Soušková 3, Menoušková 2, Válková 2, Vejlupková, Velebová
Moravians – Účastnice 1:0 Srbová
Nástěnky – Baby Tennessee 6:0 Veselá 2, Soušková 2, Lapešová, Válková
Moravians – Nástěnky O:3 Soušková, Válková, Menoušková
Baby Tennessee 3:O Hanušová 2, Minaříková

1. Nástěnky 20:0 9
2. Moravians 6:3 6
3. Baby Tenneesse 3:11 3
4. účastnice 0:15 0

Semifinále

Selata – Moravians 1:1 (penalty 1:2 Pavková – Mičínová, Srbová)
Nástěnky – Nemakej.cz 0:0 (penalty 2:1)

O 3. místo

Nemakej – Selata 1:0 Širůčková

Finále

Nástěnky – Moravians 6:1 Veselá 2, Soušková, Menoušková, Velebová, Vejlupková – Barášová

Nejlepší střelkyně – Soušková (Nástěnky)
Nejlepší brankářka – Červinková (Nemakej.cz)

Mistrovství Sokolnic

Skupina S1

Saňaři C – Saňaři B 1:1 Sekanina – Kawij
Saňaři A – Sebranka 0:5 Horáček 3, Skalník, Sedláček
Saňaři C – Saňaři A 4:0 Bohata, Obhlídal, Poulík, Čech
Sebranka – Saňaři B 3:0 Horáček, Sedláček, Jedlička M.,
Saňaři C – Sebranka 1:3 Lukáš – Horáček 2, Jedlička D.,
Saňaři B – Saňaři A 2:1 Báňa, Hajdin – Urban

1. Sebranka 11:1 9
2. Saňaři C 6:4 4
3. Saňaři B 3:5 4
4. Saňaři A 1:11 0

Skupina S2

Vix – Našrot 3:0 Lajcman V., Voda, Vykouřil,
Naplaveniny – Ping pong 1:0 Chudý ml.,
Vix – Ping pong 5:0 Klusák 2, Lajcman V., Voda, Vykouřil
Naplaveniny – Našrot 1:0 Chudý st.,
Naplaveniny – Vix 1:1 Chudý ml., – Klusák
Našot – Ping pong 0:2 Kukla M. 2.,

1. Vix 9:1 7
2. Naplaveniny 3:1 7
3. Ping pong 2:6 3
4. Našrot 0:6 0

Skupina S3

1. LF Gambrinus- Házenkáři 1:0 Sekereš
FC Nevim – Rybáři 3:0 Kratochvíl R., Kratochvíl M., Vašíček
1.LF Gambrinus – Rybáři 1:3 Hnátek – Šarmír, Vespalec O., Hotový
FC Nevim – Házenkáři 3:0 Vašíček J., Vašíček M., Kudla
1.LF Gambrinus – FC Nevim 0:5 Kratochvíl M., Rychnovský 2, Krňávek, Kudla
Házenkáři – Rybáři 2:1 Melka, Hradílek – 1O

1. FC Nevim 11:0 9
2. Rybáři 4:6 3
3. Házenkáři 2:5 3
4. 1LF Gambrinus 2:8 3

Čtvrtfinále

Saňaři C – Ping pong 4:0 Čech 2, Pospíšil, Sekanina
Sebranka – FC Nevim 6:0 Sedláček 4, Horáček 2,
Saňaři B – Naplaveniny 1:1 Báňa – Chudý ml., (1:0 penalty)
Saňaři A – Vix 2:1 Straka, Krutý – Paulík

Semifinále

Saňaři C – Saňaři B 1:1 Obhlídal – Kubíček (penalty 1:2 Poulík – Kubíček, Kawij)
Sebranka – Saňaři A 1:0 Horáček

O 3. místo

Saňaři A – Saňaři C 3:0 Krutý, Doležal, Král

Finále

Sebranka – Saňaři B 1:0 Sedláček

Nejlepší střelec – Horáček (Sebranka)
Nejlepšé brankář – Nováček (Sebranka)

Skupina E

Nort DoněckAnitals 2:0 Belányi 2
Q.P. Chrlice – Jsme tu omylem 4:1 Bělohlávek 2, Václavík, Kamenický – Pokluda
Nort Doněck – Jsme tu omylem 8:0 Slovka 2, Tajnai 3, Hloušek 2, Belányi
Q.P. Chrlice – Anitals 0:1 Tříska
Nort Doněck – Q.P. Chrlice 3:0 Tajnai, Hloušek, Škopek
Anitals – Jsme tu omylem 5:0 Smetana 2, Kukla, Petráš, Švihaj

1. Nort Doněck 13:0 9
2. Anitals 6:2 6
3. Q.P Chrlice 4:5 3
4. Jsme tu omylem 1:17 0

Skupina F

Bárys team – JM Klima 4:0 Makiš 2, Přichystal, Ryšavý
Grba – Chachaři 1:1 Zdráhal – Bartoň
Bárys team – Chachaři 4:0 Ryšavý 2, Makiš, Přichystal
Grba – JM Klima 3:0 Gajdoš 2, Stupavý
Bárys team – Grba 6:1 Přichystal 2, Boháč, Polášek, Makiš, Hajn – Zdráhal
JM Klima – Chachaři 1:2 Kramoliš – Kohout, Jaroš

1. Bárys team 14:1 9
2. Grba 5:7 4
3. Chachaři 3:6 4
4. JM Klima 1:9 0

Skupina G

Arabi – Young boys Bratislava 0:0
Doupě v bažině – Hurikán 4:1 Havlík O. 2, Havlík R., Ovčačík – ?
Arabi – Hurikán 1:0 Baran
Doupě v bažině – Young boys Bratislava 1:0 Havlík R.,
Arabi – Doupě v bažině 1:2 Lajko – Sojka, Havlík O.,
Young boys Bratislava – Hurikán 5:0 Levi 3, Dabačko, Stryčko

1. Doupě v bažině 7:2 9
2. Young boys Bratislava 5:1 4
3. Arabi 2:2 4
4. Hurikán 1:10 0

Skupina H

Košice – Gips Con 4:0 Slezák, Macej, Brožovský, Lorinc
Šarda 2013 – AC Zelenka Bratislava 3:0 Zouhar, Drábek, Kalouda
Košice – AC Zelenka Bratislava 4:2 Macej J., Macej M., Slezák, Hrabčák – Uhlik, Pór
Šarda – Gips Con 6:1 Vrána 2, Kalouda, Drábek, Polášek, Zouhar
Košice – Šarda 1:2 Macej – Kalouda, Novotný
Gips Con – AC Zelenka Bratislava 0:4 Uhlik 2, Škultety 2

1. Šarda 2013 11:2 9
2. Arsenal Košice 9:4 6
3. AC Zelenka Bratislava 6:7 3
4. Gips Con 1:14 0

Veterán cup

Skupina V1

Grba Veterán – Kulíšci 1:0 Hanúsek
Grba Veterán – Franta a spol 3:0 kont.
Kulíšci – Franta a spol 3:0 kont.

1. Grba Veterán 4:0 6
2. Kulíšci 3:1 3
3. Franta a spol 0:6 0

Skupina V2

Valuch – Slovácko 1:0 Matoušek
Slovácko – Újezd 1:2 Mlček – Plšek, Dolák
Valuch – Újezd 2:0 Opletal, Kopřiva

1. Valuch team 3:0 6
2. St. Páni Újezd u Brna 2:3 3
3. Slovácko 1:3 0

Semifinále

Grba Veterán – Újezd 0:5 Bezděk 2, Plšek 2, Dolák

Kulíšci – Valuch team 2:2 pen.0:2 číslo 16, 10 – Matoušek, Opletal

O 3. místo

Grba – Kulíšci 5:1 Záhorský 3, Čurda, Kaiser – Hrabovský

Finále

Valuch team – st.páni Újezd 1:1
(pen. dali: Opletal, Kopřiva, Galia, Kalouda – Kalvoda M., Dolák P., Popelák;
nedali: Kalouda, Válek – Bezděk, Ladányi, Kalvoda M.)

Nejlepší střelec – Opletal (Valuch), Záhorský (Grba), Plšek (Újezd) 3 branky
Nejlepší brankář – Hudeček Valuch team

Skupina I

RT TěšanyStarťáci 0:2 Malec, Kristek
SK Měnín – RT Těšany 1:0 Schiller
SK Měnín – Starťáci 2:2 Mrkvica, Schiller – Matoušek, Havel
SK Měnín – FC Outsider 3:0 Minařík 2, Schiller
RT Těšany – FC Outsider 3:2 12, 8 2x – Alča 2
Starťáci – FC Oustider 1:0 Kristek

1. SK Měnín 6:2 7
2. Starťáci 5:2 7
3. RT Těšany 3:5 3
4. FC Outsider 2:7 0

Skupina J

Arseanal Kuřim – Kalábek B 3:0 Hrazděra, Mejtský, Sláma
Rakol – Křepice 3:0 Kont.
Arsenal Kuřim – Křepice 3:0 Kont.
Rakol – Kalábek B 2:6 Janis, Mireček – Knee 2, Hladký 2, Zlínský, Máša
Arsenal Kuřim – Rakol 11:0 Klusák 4, Hudec 3, Mejtský 2, Machát, Hrazděra
Kalábek B – Křepice 3:0 Kont.

1. Arsenal Kuřim 17:0 9
2. Kalábek B 9:5 6
3. Rakol 5:7 3
4. Křepice 0:9 0

Skupina K

FC Sturm – Popůvky 1:3 Žáček – Bělohlávek, Cesar, 11
Toka Brno – Kuba Team 2:0 Kršák, Hodek
FC Sturm – Kuba Team 3:1 Knoflíček, Žáček Petr a Pavel – Stehlík
Toka Brno – Popůvky 5:0 Doubravský, Hodek, Liolias, Wagner M., Wagner D.
FC Sturm – Toka Brno 2:3 Knoflíček, Kuříček – Doubravský 2, Kršák
Popůvky – Kuba Team 4:4 Bělohlávek 2, Cesar, 11 – Vintlík 2, Šťastný, Stehlík

1. Toka Brno 8:4 9
2. Popůvky 9:8 4
3. FC Sturm 6:7 3
4. Kuba Team 5:1 0

Skupina L

Schalke Brno – FC Pišta 0:2 Homolka, Hon
Kalvec Team – Elza Lions 3:0 Němec, Kalina, Lukšija
Schalke Brno – Elza Lions 0:1 Mihály
Kalvec Team – FC Pišta 2:2 Kalina, Logara – Baláž, Hon
Schalke Brno – Kalvec Team 0:7 Kalina 3, Němec, Logara, Tichý, 6
FC Pišta – Elza Lions 1:3

1. Kalvec Team 12:2 7
2. Elza Lions 4:4 6
3. FC Pišta 5:5 4
4. Schalke Brno 0:10 0

OSMIFINÁLE

JUB – Saňaři „B“ 2:0 Cupák, Čeněk
SK Měnín – Arsenal Kuřim 0:2 Hudek, Klusák
Toka Brno – Kalvec Team 1:1 (P 1:3) Zavadil – Logara
Nort Doněck – Bárys Team 0:3 Makiš 2, Ryšavý
Doupě v Bažině – Šarda 2013 0:0 (P 4:3)
Saňaři „A“ – Žatčany 3:2 Báňa, Král L., Drda – Buc, Fábry
Hoťas Team – Saňaři „C“ 3:1 Pšikal, Chlup, Oprchal Z. – Čech
Hostěrádky Rešov – Sebranka 0:0 (P 2:3)

ČTVRTFINÁLE

Jub – Arsenal Kuřim 1:1 (P 1:2) Čeněk – Sadílek
Kalvec Team – Bárys Team 3:1 Němec 2, Logara – Přichystal
Doupě v Bažině – Saňaři „A“ 4:0 Lidmila, Ovčačík 2, Brabec
Hoťas Team – Sebranka 2:2 (P 2:3) Pšikal 2 – Horáček, Sedláček

SEMIFINÁLE

Arsenal Kuřim – Kalvec Team 2:0 Klusák, Hrazděra
Doupě v Bažině – Sebranka 1:0 Ovčačík

O 3. místo

Kalvec Team – Sebranka 2:2 (P 4:3) Tichý, Logara – Krejčí 2

Finále

Arsenal Kuřim – Doupě v Bažině 0:2 Ovčačík, Havlík R.

Nejlepší střelec – Horáček (Sebranka)
Nejlepší brankář – Konečný (Doupě v bažině)